Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.83
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.73€
Roulette1,524.74€
Five Times Pay5,412.49€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.89€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Northern Ireland


Soccer - Northern Ireland - Premiership
1X2Σ+- 
25-Feb
16:00
Cliftonville FC-Coleraine FC
2.05
3.35
3.1
 
 
 
+2
25-Feb
16:00
Ballinamallard United-Ballymena United FC
3.4
3.5
1.95
 
 
 
+2
25-Feb
16:00
Dungannon Swifts-Ards FC
1.8
3.5
3.9
 
 
 
+2
25-Feb
16:00
Carrick Rangers-Glenavon
4.65
3.75
1.6
 
 
 
+2
25-Feb
16:00
Glentoran FC-FC Linfield
5.75
3.85
1.5
 
 
 
+2
25-Feb
18:30
Portadown FC-Crusaders Belfast
9.25
5.25
1.25
 
 
 
+2