Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.16€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Brazil


Soccer - Brazil - Baiano, 1 Divisao
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
Jacuipense BA-Bahia De Feira BA
2.0
3.35
3.3
2.5
1.9
1.75
+94
26-Mar
21:00
Juazeirense BA-Galicia BA
1.3
5.25
7.75
2.5
1.7
1.9
+94
26-Mar
23:30
Jacobina BA-Vitoria BA
5.5
4.3
1.45
2.5
1.75
1.85
+94
Soccer - Brazil - Carioca, Serie A, Taca Rio
1X2Σ+- 
26-Mar
20:30
Resende RJ-Boavista RJ
1.95
3.2
3.75
2.5
2.1
1.6
+94
26-Mar
21:00
Bangu RJ-Botafogo RJ
4.65
3.6
1.65
2.5
1.75
1.85
+94
26-Mar
23:30
Flamengo RJ-Vasco DA Gama RJ
1.65
3.5
4.65
2.5
1.85
1.75
+94
27-Mar
00:00
Fluminense RJ-Macae RJ
1.3
4.85
9.0
2.5
1.65
2.0
+93
Soccer - Brazil - Catarinense, Serie A
1X2Σ+- 
26-Mar
15:00
Metropolitano SC-Joinville SC
4.8
3.75
1.6
2.5
1.65
1.95
+94
26-Mar
21:00
Chapecoense SC-Avai SC
2.15
3.3
3.05
2.5
1.7
1.9
+94
26-Mar
23:30
Criciuma SC-Internacional De Lages SC
1.6
3.6
5.0
2.5
1.65
2.0
+94
27-Mar
00:30
Atletico Tubarao SC-Brusque SC
3.55
3.45
1.9
2.5
1.6
2.05
+94
Soccer - Brazil - Cearense, Serie A, Playoffs
1X2Σ+-  
26-Mar
21:00
Horizonte CE-Ferroviario CE
2.3
3.2
2.85
2.5
2.0
1.65
+94
26-Mar
23:30
Fortaleza CE-Tiradentes CE
1.5
3.9
6.0
2.5
1.65
1.95
+93
Soccer - Brazil - Gaucho
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
Caxias RS-Passo Fundo RS
1.6
3.65
5.25
2.5
1.95
1.65
+94
26-Mar
21:00
Cruzeiro RS-Ypiranga RS
2.05
3.15
3.35
2.5
2.05
1.6
+94
26-Mar
21:00
SAO Jose RS-Internacional RS
3.75
3.3
1.9
2.5
2.0
1.65
+94
26-Mar
23:30
Veranopolis RS-SAO Paulo RS
1.8
3.3
4.1
2.5
2.05
1.6
+94
27-Mar
00:30
Brasil De Pelotas RS-Novo Hamburgo RS
2.0
3.25
3.5
2.5
2.0
1.65
+94
Soccer - Brazil - Goiano, 1 Divisao
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
Vila Nova GO-Goias GO
2.3
3.3
2.8
2.5
1.9
1.7
+94
26-Mar
22:00
Itumbiara GO-Ipora GO
2.15
3.45
2.95
2.5
1.9
1.7
+94
Soccer - Brazil - Mineiro, Modulo I
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
Atletico MG-URT MG
1.3
4.85
7.75
2.5
1.9
1.75
+94
26-Mar
21:00
Villa Nova MG-Tupi MG
2.25
3.3
2.8
 
 
 
+2
Soccer - Brazil - Paranaense, 1 Divisao
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
J. Malucelli PR-Londrina PR
2.4
3.3
2.65
2.5
1.7
1.9
+94
27-Mar
00:30
FOZ DO Iguacu PR-Pstc Procopense
2.15
3.25
3.0
2.5
1.65
2.0
+94
27-Mar
00:30
Coritiba PR-Rio Branco PR
1.3
5.0
7.25
2.5
1.5
2.25
+94
Soccer - Brazil - Paulista, Serie A1
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
SAO Paulo SP-Corinthians SP
2.05
3.2
3.4
2.5
1.95
1.7
+94
26-Mar
23:30
SAO Bento SP-Ponte Preta SP
3.1
3.0
2.25
2.5
2.2
1.5
+94
27-Mar
00:00
Red Bull Brasil SP-Botafogo SP
2.3
3.05
3.0
2.5
2.15
1.55
+94
Soccer - Brazil - Paulista, Serie A2
1X2Σ+- 
26-Mar
15:00
Barretos SP-Rio Claro SP
2.65
3.2
2.45
2.5
1.9
1.7
+94
26-Mar
20:00
EC Agua Santa SP-Guarani SP
2.15
3.2
3.1
2.5
1.9
1.7
+94
26-Mar
21:00
Portuguesa SP-Uniao Barbarense
1.55
3.65
5.25
2.5
1.65
2.0
+94
27-Mar
00:00
XV De Piracicaba SP-Juventus SP
2.3
3.3
2.8
2.5
1.8
1.8
+94
Soccer - Brazil - Paulista, Serie A3
1X2Σ+- 
26-Mar
15:00
Comercial SP-SAO Jose Dos Campos FC
2.65
3.15
2.45
2.5
2.05
1.6
+94
26-Mar
15:00
Flamengo SP-Independente SP
2.0
3.3
3.3
2.5
2.1
1.6
+94
26-Mar
15:00
Olimpia FC SP-Gremio Catanduvense SP
1.25
6.0
7.25
2.5
1.75
1.85
+93
26-Mar
15:00
Noroeste SP-Taboao DA Serra SP
2.3
3.3
2.8
2.5
2.05
1.6
+94
Soccer - Brazil - Pernambucano, Serie A1, Championship round
1X2Σ+- 
26-Mar
21:00
Sport Recife PE-Santa Cruz PE
1.65
3.6
4.6
2.5
1.85
1.75
+94
26-Mar
21:00
Central PE-Salgueiro PE
7.5
4.4
1.35
2.5
1.7
1.9
+94