Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€557,111.69
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,941.30€
Roulette2,587.41€
Five Times Pay1,676.71€
BINGO1,237.78€
KENO8,741.28€
MP Roulette1,945.78€
Blackjack2,025.62€
Royal Poker1,050.27€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Mexico


Soccer - Mexico - Primera Division, Clausura
1X2Σ+- 
01-Apr
05:00
Tiburones Rojos De Veracruz-Cruz Azul
2.8
3.25
2.35
2.5
1.9
1.75
+99
02-Apr
01:00
Jaguares De Chiapas FC-Unam Pumas
2.85
3.25
2.3
2.5
1.65
2.0
+99
02-Apr
03:00
Uanl Tigres-Club Leon
1.6
3.6
5.0
2.5
1.85
1.8
+99
02-Apr
03:00
Monarcas Morelia-Guadalajara Chivas
2.7
3.1
2.45
2.5
1.9
1.75
+99
02-Apr
03:00
Atlas De Guadalajara-Club Tijuana
2.5
3.2
2.55
2.5
1.75
1.9
+99
02-Apr
03:06
Atletico Pachuca-Puebla FC
1.5
3.85
5.75
2.5
1.6
2.1
+99
02-Apr
05:00
America De Mexico-CF Monterrey
2.3
3.15
2.85
2.5
1.75
1.9
+99
02-Apr
19:00
Deportivo Toluca-Necaxa
1.75
3.45
4.25
2.5
1.85
1.8
+99
03-Apr
01:00
Santos Laguna-Gallos Blancos De Queretaro
2.25
3.2
2.9
2.5
1.7
1.95
+99