Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,385.58
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.82€
Roulette1,534.97€
Five Times Pay5,412.95€
BINGO1,230.12€
KENO5,118.97€
MP Roulette6,467.58€
Blackjack1,741.02€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Basketball - France


Basketball - France - Pro A
1X2Σ+- 
24-Feb
20:30
Hyeres Toulon Var Basket-Champagne Chalons Reims Basket
1.22
 
3.75
152.5
1.8
1.9
+44
25-Feb
18:30
AS Monaco-Le Mans Sarthe Basket
1.02
 
10.5
149.5
1.85
1.85
+43
25-Feb
20:00
Strasbourg IG-Gravelines Grand Fort Bcm
1.4
 
2.7
156.5
1.85
1.85
+44
25-Feb
20:00
Cholet Basket-JDA Dijon Basket
1.8
 
1.9
151.5
1.9
1.8
+44
25-Feb
20:00
Nanterre 92-Le Portel
1.1
 
6.0
150.5
1.85
1.85
+44
25-Feb
20:00
Limoges Csp-ES Chalon Sur Saone
2.25
 
1.6
152.5
1.85
1.85
+44
25-Feb
20:00
Orleans Loiret Basket-Antibes Sharks
1.75
 
2.0
146.5
1.9
1.8
+44
26-Feb
18:30
Asvel Lyon Villeurbanne-PAU Lacq Orthez
1.8
 
1.9
153.5
1.85
1.85
+44
27-Feb
20:30
Sluc Nancy Basket-Paris Levallois
2.8
 
1.4
150.5
1.85
1.85
+44