Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.14€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Basketball - Spain


Basketball - Spain - LEB Oro
1X2Σ+- 
26-Mar
12:00
Caceres Patrimonio De La Humanidad-Saenz Horeca Araberri Basket
1.55
 
2.3
157.5
1.75
1.9
+44
26-Mar
18:30
Penas Huesca-Amics Castello
1.6
 
2.2
156.5
1.8
1.9
+44
Basketball - Spain - Liga ACB
1X2Σ+- 
26-Mar
12:30
Real Betis Energia Plus-Divina Seguros Joventut
1.45
 
2.6
161.5
1.95
1.75
+44
26-Mar
12:30
Ucam Murcia-Iberostar Tenerife
2.1
 
1.65
152.5
1.9
1.8
+44
26-Mar
12:30
FC Barcelona Lassa-Morabanc Andorra
1.18
 
4.45
159.5
1.9
1.75
+44
26-Mar
12:30
Real Madrid-Bilbao Basket
1.05
 
7.75
161.5
1.75
1.9
+43
26-Mar
18:30
Movistar Estudiantes-Baskonia Vitoria Gasteiz
2.6
 
1.45
163.5
1.7
2.0
+44
26-Mar
19:00
Tecnyconta Zaragoza-Herbalife Gran Canaria
2.65
 
1.4
164.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
19:00
ICL Basquet Manresa-Montakit Fuenlabrada
2.0
 
1.7
159.5
1.8
1.85
+44