Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€556,925.85
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,936.48€
Roulette2,502.90€
Five Times Pay1,614.59€
BINGO1,237.64€
KENO8,380.16€
MP Roulette1,926.26€
Blackjack2,009.23€
Royal Poker1,030.12€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Basketball - Italy


Basketball - Italy - Serie A
1X2Σ+- 
26-Mar
12:00
Pasta Reggia Caserta-Umana Venezia
2.05
 
1.7
151.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
17:00
Vanoli Cremona-Banco DI Sardegna Sassari
1.7
 
2.05
151.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
17:30
Openjobmetis Varese-Betaland Capo D'Orlando
1.6
 
2.2
149.5
1.8
1.9
+44
26-Mar
18:15
Auxilium Cus Torino-Pallacanestro Cantu
1.8
 
1.95
161.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:15
Dolomiti Energia Trento-Consultinvest Pesaro
1.1
 
6.0
149.5
1.8
1.9
+44
26-Mar
18:15
Giorgio Tesi Group Pistoia-Ea7-Emporio Armani Milano
2.55
 
1.45
156.5
1.8
1.9
+44
26-Mar
20:45
Enel Brindisi-Sidigas Avellino
1.6
 
2.15
158.5
1.8
1.9
+44
27-Mar
20:45
Grissin Bon Reggio Emilia-Germani Basket Brescia
1.3
 
3.1
160.5
1.8
1.85
+44
Basketball - Italy - Serie A2, East
1X2Σ+- 
26-Mar
14:15
Pallacanestro Trieste-Virtus Pallacanestro Bologna
1.7
 
2.05
152.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:00
Aurora Basket Jesi-Pallacanestro 2.015 Forli
1.35
 
2.9
157.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:00
Amici Pallacanestro Udinese-Pallacanestro Mantovana Mantova
1.5
 
2.45
151.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:00
Andrea Costa Imola-De Longhi Treviso
1.7
 
2.05
140.5
1.8
1.9
+44
26-Mar
18:00
Tezenis Verona-BK Ravenna P. Manetti
1.4
 
2.7
144.5
1.85
1.85
+44
Basketball - Italy - Serie A2, West
1X2Σ+- 
26-Mar
17:30
FMC Ferentino-Pallacanestro Biella
1.8
 
1.9
163.5
1.9
1.8
+44
26-Mar
18:00
BLU Basket Treviglio-Viola Reggio Calabria
1.16
 
4.5
160.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:00
Pallacanestro Trapani-Acea Virtus Roma
1.55
 
2.3
164.5
1.85
1.85
+44
26-Mar
18:00
NPC Rieti-Polisportiva Agropoli
1.18
 
4.3
148.5
1.75
1.95
+44
26-Mar
18:00
Basket Scafati-Novipiu Casale Monferrato
1.45
 
2.5
146.5
1.85
1.8
+44
26-Mar
18:00
Legnano Knights-Latina Basket
1.5
 
2.45
152.5
1.85
1.85
+44