Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.73
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.72€
Roulette1,524.61€
Five Times Pay5,412.43€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.89€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Basketball - International


Basketball - International - Euroleague
1X2Σ+- 
23-Feb
18:00
CSKA Moscow-Maccabi Tel-Aviv
1.04
 
8.75
167.5
1.75
1.95
+43
23-Feb
18:45
Fenerbahce Istanbul-Olympiacos Piraeus
1.3
 
3.25
146.5
1.75
1.95
+44
23-Feb
19:00
KK Crvena Zvezda Mts-Galatasaray SK
1.3
 
3.1
153.5
1.9
1.8
+44
23-Feb
20:45
Ea7-Emporio Armani Milano-FC Barcelona Lassa
1.65
 
2.1
157.5
1.8
1.85
+44
24-Feb
18:00
Anadolu Efes Istanbul-Baskonia Vitoria Gasteiz
1.4
 
2.7
165.5
1.7
2.0
+44
24-Feb
20:00
Brose Bamberg-BC Zalgiris Kaunas
1.4
 
2.65
154.5
1.85
1.85
+44
24-Feb
20:15
Panathinaikos-Unics Kazan
1.14
 
5.0
153.5
1.85
1.85
+44
24-Feb
21:00
Real Madrid-Darusafaka Dogus
1.12
 
5.25
167.5
1.85
1.8
+44
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+- 
22-Feb
21:00
KK Igokea Aleksandrovac-Krka Novo Mesto
1.25
 
3.65
150.5
1.85
1.8
+44
24-Feb
18:00
KK Partizan Beograd Nis-KK Zadar
1.12
 
5.5
 
 
 
+1
Basketball - International - United League, Main Round
1X2Σ+- 
23-Feb
18:30
VEF Riga-BC Nizhniy Novgorod
1.8
 
1.9
175.5
1.8
1.9
+44