Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,382.70
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.78€
Roulette1,529.55€
Five Times Pay5,412.88€
BINGO1,230.12€
KENO5,118.58€
MP Roulette6,467.55€
Blackjack1,740.99€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Cyprus


Soccer - Cyprus - 1st Division
1X2Σ+- 
25-Feb
15:00
Anagennisi Derynia FC-AE Zakakiou
3.05
3.15
2.2
2.5
2.0
1.65
+99
25-Feb
16:00
AC Omonia Nicosia-AEL Limassol
2.2
3.2
2.95
2.5
1.9
1.75
+99
25-Feb
18:00
Doxa Katokopias-Aris Limassol
1.8
3.45
3.85
2.5
1.95
1.7
+99
26-Feb
15:00
Ermis Aradippou-AEK Larnaca
5.5
4.0
1.5
2.5
1.75
1.9
+99
26-Feb
16:00
Ethnikos Achnas-NEA Salamina Famagusta
2.2
3.25
2.95
2.5
1.8
1.85
+99
26-Feb
17:00
Karmiotissa Polemidion-Anorthosis Famagusta
7.0
4.7
1.35
2.5
1.7
1.95
+99
27-Feb
18:00
Apollon Limassol-Apoel Nicosia
2.9
3.05
2.35
2.5
2.0
1.7
+99