Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€553,379.83
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,802.73€
Roulette1,524.74€
Five Times Pay5,412.49€
BINGO1,230.12€
KENO5,117.84€
MP Roulette6,467.50€
Blackjack1,740.89€
Royal Poker4,627.24€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Russia


Ice Hockey - Russia - KHL, Playoffs
1X2Σ+-  
23-Feb
15:00
Lokomotiv Yaroslavl-HK Dinamo Minsk
1.7
4.05
3.95
5.5
3.05
1.35
+47
23-Feb
15:00
HC Dynamo Moscow-Torpedo Nizhny Novgorod
2.1
3.6
3.1
5.5
3.45
1.25
+47
23-Feb
15:00
SKA ST Petersburg-Vityaz Podolsk
1.25
6.75
7.75
5.5
1.95
1.75
+47
23-Feb
15:00
CSKA Moscow-Jokerit Helsinki
1.4
5.25
6.25
5.5
2.8
1.4
+47
Ice Hockey - Russia - MHL
1X2Σ+- 
23-Feb
11:00
MHK Krylia Sovetov-Russkie Vityazi Chekhov
4.6
5.0
1.5
5.5
2.05
1.7
+39
Ice Hockey - Russia - VHL, Playoffs
1X2Σ+-  
24-Feb
13:00
Toros Neftekamsk-HK Dinamo ST Petersburg
1.7
4.1
4.05
5.5
3.15
1.3
+39
24-Feb
13:30
Kazzink-Torpedo-Izhstal Izhevsk
1.35
5.25
6.5
5.5
3.1
1.3
+39
24-Feb
14:00
Saryarka-Zvezda Chekhov
1.5
4.55
5.5
5.5
3.2
1.3
+39
24-Feb
15:00
THC Tver-Rubin Tyumen
2.35
3.7
2.6
5.5
3.1
1.3
+39
25-Feb
13:00
Sputnik Nizhny Tagil-Ermak Angarsk
2.05
3.75
3.1
5.5
3.25
1.3
+39
25-Feb
13:00
Zauralye Kurgan-Sokol Krasnoyarsk
2.3
3.6
2.75
3.5
1.6
2.25
+39
25-Feb
15:00
Ska-Neva-HK Ryazan
1.45
4.7
5.75
5.5
3.25
1.3
+39
25-Feb
15:00
Dynamo Balashikha-Neftyanik Almetyevsk
2.35
3.8
2.55
5.5
2.9
1.35
+39