Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€549,713.92
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry1,718.46€
Roulette1,274.53€
Five Times Pay3,527.94€
BINGO1,221.28€
KENO2,428.65€
MP Roulette5,305.90€
Blackjack1,252.33€
Royal Poker3,926.93€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Ice Hockey - Russia


Ice Hockey - Russia - KHL
1X2Σ+- 
16-Jan
17:00
Lokomotiv Yaroslavl-Lada Togliatti
1.35
5.5
6.5
5.5
2.75
1.4
+47
16-Jan
17:30
HC Dynamo Moscow-AK Bars Kazan
2.1
3.75
3.0
5.5
3.25
1.3
+47
17-Jan
15:00
Traktor Chelyabinsk-Avtomobilist Yekaterinburg
1.85
3.85
3.6
5.5
3.3
1.3
+47
17-Jan
17:30
Spartak Moscow-HC Slovan Bratislava
2.25
3.9
2.65
5.5
2.65
1.4
+47
17-Jan
19:00
KHL Medvescak Zagreb-HC Yugra
1.95
3.85
3.3
5.5
3.0
1.35
+47
18-Jan
13:00
Metallurg Novokuznetsk-HC Barys Astana
4.35
4.25
1.6
5.5
2.4
1.5
+47
18-Jan
15:00
Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk
1.9
3.95
3.35
5.5
2.3
1.55
+47
18-Jan
17:30
AK Bars Kazan-Salavat Yulaev Ufa
1.8
4.0
3.6
5.5
2.45
1.5
+47
18-Jan
17:30
Vityaz Podolsk-Lada Togliatti
1.65
4.35
4.2
5.5
2.05
1.7
+47
18-Jan
17:30
HC Dynamo Moscow-CSKA Moscow
3.5
3.8
1.9
5.5
3.1
1.3
+47
19-Jan
10:30
Amur Khabarovsk-Admiral Vladivostok
2.95
4.0
2.05
4.5
2.15
1.6
+47
19-Jan
15:00
Traktor Chelyabinsk-HC Red Star Kunlun
1.9
4.1
3.25
5.5
2.9
1.35
+47
19-Jan
15:00
Avtomobilist Yekaterinburg-HC Yugra
1.75
4.1
3.75
5.5
3.1
1.3
+47
19-Jan
17:00
Torpedo Nizhny Novgorod-Lokomotiv Yaroslavl
2.25
3.65
2.75
3.5
1.6
2.15
+47
19-Jan
17:00
Severstal Cherepovec-KHL Medvescak Zagreb
2.05
4.1
2.85
5.5
2.2
1.6
+47
19-Jan
17:00
Neftekhimik Niznekamsk-HC Slovan Bratislava
1.8
4.1
3.55
5.5
2.3
1.55
+47
19-Jan
17:30
SKA ST Petersburg-Jokerit Helsinki
1.25
6.5
7.25
4.5
1.5
2.5
+47
19-Jan
17:30
HC Sochi-Spartak Moscow
1.65
4.4
4.05
4.5
1.65
2.1
+47
19-Jan
17:30
HK Dinamo Minsk-Dinamo Riga
1.45
5.0
5.5
4.5
1.65
2.1
+47
19-Jan
18:00
Metallurg Magnitogorsk-Avangard Omsk
2.0
4.15
2.9
 
 
 
Ice Hockey - Russia - MHL
1X2Σ+- 
16-Jan
16:00
Loko Yaroslavl-Mytishchinskie Atlanty
1.2
7.5
8.5
5.5
1.85
1.85
+39
17-Jan
17:00
MHK Krylia Sovetov-JHC Spartak Moscow
6.5
6.0
1.3
5.5
2.25
1.6
+39
Ice Hockey - Russia - VHL
1X2Σ+- 
16-Jan
16:30
HC Khimik Voskresensk-Ermak Angarsk
3.5
4.05
1.85
5.5
3.25
1.3
+39
16-Jan
17:00
THC Tver-Sokol Krasnoyarsk
2.6
3.9
2.25
5.5
2.8
1.4
+39
16-Jan
17:00
Buran Voronezh-Rubin Tyumen
5.25
5.25
1.45
5.5
2.3
1.55
+39
16-Jan
17:00
HK Ryazan-Zauralye Kurgan
2.3
3.85
2.6
5.5
3.2
1.3
+39
18-Jan
15:00
Sputnik Nizhny Tagil-Zvezda Chekhov
1.8
4.1
3.45
5.5
3.05
1.35
+39
18-Jan
15:00
Molot-Prikamie Perm-Ska-Neva
2.8
4.05
2.1
5.5
2.35
1.55
+39
18-Jan
16:30
HC Khimik Voskresensk-Sokol Krasnoyarsk
4.1
4.5
1.65
5.5
3.15
1.3
+39
18-Jan
17:00
Buran Voronezh-Zauralye Kurgan
5.5
5.75
1.4
5.5
2.25
1.55
+39
18-Jan
17:00
THC Tver-Ermak Angarsk
2.35
4.05
2.45
5.5
2.35
1.5
+39
18-Jan
17:00
HK Ryazan-Rubin Tyumen
2.35
3.8
2.55
5.5
3.35
1.3
+39
19-Jan
14:30
Chelmet Chelyabinsk-Ariada Volzhsk
1.4
5.75
5.5
5.5
2.15
1.6
+39
19-Jan
14:30
Yuzhny Ural Orsk-HK Sarov
2.05
3.85
3.0
5.5
2.95
1.35
+39