Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Lumi Xhekpotin
€562,885.55
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry2,309.48€
Roulette943.79€
Five Times Pay1,731.76€
BINGO1,249.81€
KENO3,294.60€
MP Roulette2,686.61€
Blackjack2,864.34€
Royal Poker2,439.39€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
[email protected]

Soccer - Iceland


Soccer - Iceland - 1 deild
1X2Σ+- 
24-Jun
16:00
Keflavik IF-Thor Akureyri
1.8
3.65
3.75
2.5
1.5
2.25
+94
24-Jun
16:00
Leiknir Faskrudsfjordur-Throttur Reykjavik
5.75
4.7
1.4
2.5
1.35
2.8
+94
Soccer - Iceland - 2 deild
1X2Σ+- 
24-Jun
16:00
Hottur-Afturelding
2.25
3.8
2.5
2.5
1.45
2.5
+35
24-Jun
16:00
IF Vestri-UMF Njardvik
2.0
3.8
2.9
2.5
1.5
2.25
+35
Soccer - Iceland - Urvalsdeild
1X2Σ+- 
24-Jun
16:00
Fjoelnir Reykjavik-Valur Reykjavik
3.3
3.4
2
2.5
1.65
2.05
+99
24-Jun
19:00
Stjarnan Gardabaer-IA Akranes
1.35
5
7
2.5
1.35
2.7
+98
24-Jun
19:00
KA Akureyri-KR Reykjavik
2.6
3.3
2.5
2.5
1.75
1.9
+99
25-Jun
19:00
IBV Vestmannaeyjar-FH Hafnarfjordur
4
3.6
1.8
2.5
1.65
2.05
+99
26-Jun
21:15
Vikingur Reykjavik-Vikingur Olafsvik
1.45
4.5
6
2.5
1.65
2.05
+99
26-Jun
22:00
Breidablik Kopavogur-UMF Grindavik
1.85
3.5
3.8
2.5
1.7
2.0
+99