Menuja Kryesore

Sportet

Renditjet

Luaj lojërat tona të reja
fito MEGA Xhekpotin...
Fito Milona €uro!

Lumi Xhekpotin
€501,085.64
Luaj lojërat tona tradicionale
Fitoni Golden Pot, dhe Lumi Xhekpotin
Fito duke u argëtuar

Fituesit e Xhekpotëve
Loja KazinosXhekpoti Aktual
Black Cherry388.41€
Roulette1,656.12€
Five Times Pay5,058.74€
BINGO1,101.94€
KENO5,326.58€
MP Roulette6,372.06€
Blackjack497.26€
Royal Poker2,407.08€

Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Kujdesi për
klient

Kontakto direkt
e-mail:
support@lumibet.com

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Russia - Football National League
Shinnik Yaroslavl - Fc Tom Tomsk0:0
Sweden - Superettan
Degerfors If - Jönköpings Södra0:0
Israel - National League
Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Ironi Rishon Lezion1:0
Portugal - Segunda Liga
Cd Aves - Cd Santa Clara0:0
Belarus - Vysshaya League
Bate Borisov - Belshina Bobruisk0:0
Renditjet - Në vijim
Basti do të mbyllet në
31-Aug 20:00
Primera Liga 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
31-Aug 20:15
2. Bundesliga 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
31-Aug 20:30
Ligue 2 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
31-Aug 20:30
Super League 2015/16 - Winner
Basti do të mbyllet në
31-Aug 20:45
League One 2015/16 - Promotion
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
31-Aug
19:45
FC Aarau-Neuchatel Xamax FC
2.3
3.3
2.8
2.5
1.55
2.15
+91
31-Aug
19:55
Linette, Magda-Radwanska, Urszula
2.3
 
1.5
 
 
 
+5
31-Aug
19:55
Pavlyuchenkova, Anastasia-Rybarikova, Magdalena
1.6
 
2.1
 
 
 
+5
31-Aug
19:55
Svitolina, Elina-Kulichkova, Elizaveta
1.22
 
3.45
 
 
 
+5
31-Aug
20:00
Club Atletico Colegiales-UAI Urquiza
2.4
2.65
3.25
2.5
2.95
1.3
+85
31-Aug
20:00
Club Atletico Fenix-Villa San Carlos
1.9
2.8
4.55
2.5
3.1
1.25
+86
31-Aug
20:00
CF Belenenses-Maritimo Funchal
2.7
3
2.7
2.5
2.7
1.35
+96
31-Aug
20:00
CFR Cluj-FC Botosani
1.75
3.3
4.7
2.5
2.25
1.55
+91